Angry Birds Uncovered

Angry Birds Uncovered Free

Jak przejść Angry Birds?

Angry Birds Uncovered to darmowa aplikacja, która pozwala obejrzeć tzw. walkthrough gry Angry Birds. Jeśli więc masz problemy z przejściem jakiegoś etapu lub chcesz zdobyc wszystkie gwiazdki, sprawdź Angry Birds Uncovered. Aplikacja jest zgodna z grą Angry Birds na wszystkie dostępne platofrmy. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Podpowiedzi w formie filmów
  • Opisano wszystkie etapy

Wady

  • Nie można zatrzymywać wideo

Dobry
7

Angry Birds Uncovered to darmowa aplikacja, która pozwala obejrzeć tzw. walkthrough gry Angry Birds. Jeśli więc masz problemy z przejściem jakiegoś etapu lub chcesz zdobyc wszystkie gwiazdki, sprawdź Angry Birds Uncovered. Aplikacja jest zgodna z grą Angry Birds na wszystkie dostępne platofrmy.

Angry Birds Uncovered pozwala na obejrzenie krótkiego filmu z każdego etapu gry. Zobaczymy w nim sposób, aby przejść każdy z etapów i zdobyć w nim 3 gwiazdki. Wideo możemy w każdej chwili powtórzyć, ale nie można go ani pauzować ani przesunąć odtwarzania do końca lub przodu.

Angry Birds Uncovered to pomysłowa aplikacja, która na pewno przyda się perfekcjonistom, którzy chcą zdobyć w grze wszystkie dostępne gwiazdki. Jeśli jakiś etap nie daje Ci spokoju, koniecznie sprawdź Angry Birds Uncovered!

Angry Birds Uncovered

Download

Angry Birds Uncovered Free